wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » HEAD

HEAD

HEADNorweska firma Head działa na rynku już od 18 lat. Jej rowery przynależą głównie do podstawowego segmentu sprzętu, oferują jednak dobry stosunek jakości do ceny. Co oferują koledzy z północy?

Słowo o marce
Przedsiębiorstwo Head Bicycles powstało już w 1950 roku, ale wówczas zajmowało się produkcją pierwszych na rynku metalowych nart do zjazdu. W kolejnych latach marka utworzona przez Howard`a Head`a objęła swoimi skrzydałmi także firmy specjalizujące się w sprzęcie nurkowym.

Segment rowerowy powstał w 2003 roku w Oslo i prowadzi go SykkelSport Engros. Firmie przyświeca szczytna idea: "Superior Performance Through Superior Technology". I chociaż produkowane przez koncern rowery stanowią zaledwie część oferty, to jest to sprzęt godny zainteresowanie.

Co proponują Norwegowie?
W ofercie Head znajdziemy szereg rowerów, wśród których główna kategoria to XC, gdzie dostępnych jest kilkanaście modeli. Po kilka rodzajów sprzętu firma oferuje w zakresie AM, szosy, BMX, dirtu, czy też do użytku miejskiego i dziecięcego.


 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail